Realizuj swoje marzenia z leasingiem

Dodatkowe raty

Warto wiedzieć że mimo niewątpliwego obciążenia jakim jest leasing, nie skreśla to szans na wzięcie jakichś przedmiotów na raty. Uproszczone procedury leasingu stoją po stronie klienta i dają wiele możliwości oraz całkiem spore pole do manewru. Najważniejsze, że leasing jest umową, której okres spłaty wynosi od kilku miesięcy do ok 5 lat. Jest dostosowany do klienta. Mówiąc to, warto od razu powiedzieć, że częstotliwość spłaty rat leasingowych oraz ich wysokość są ustalane wspólnie z klientem. Dlatego, nawet w przypadku prowadzenia sezonowego biznesu można starać się z sukcesem o leasing.

Nowi przedsiębiorcy i indywidualni klienci

Klientem może być przedsiębiorstwo produkcyjne, firma usługowa, jednostka, która jest zarejestrowana od trzech miesięcy jako działalność gospodarcza lub nawet konsument. W przypadku konsumenta mamy do czynienia z leasingiem prywatnym, konsumenckim, jego raty, podobnie jak w kredycie spłacamy przez wcześniej ustalony okres czasu. Nie jest to prawdę mówiąc zbyt spopularyzowana w Polsce forma leasingu, dlatego też niewiele firm leasingowych ma ją w swoich ofertach. Leasing jako produkt finansowy zostaje przygotowany indywidualnie, na podstawie dokumentów przedłożonych przez klienta. Analiza wniosku, który zawsze składa się na wstępie decyduje, czy leasing zostanie udzielony i na jakich warunkach. Warto tutaj wspomnieć także o ekspresowych decyzjach leasingowych, dzięki czemu już po kilku minutach wiemy, czy firma leasingowa jest w stanie udzielić nam finansowania. W swojej ofercie posiada to m.in. Millennium Leasing.

Leasing – metryka

Leasing na rynku światowym jest produktem finansowym, który swoją karierę robi już dziesiątki lat.
W Polsce, dopiero od kilkunastu lat jest coraz chętniej brany i przyznawany. Na jego popularność ma niewątpliwy wpływ szerokość oferty skierowanej do każdego. Jednak, klient indywidualny, to znaczy leasing taki, który nie prowadzi działalności gospodarczej częściej decyduje się na kredyt niż na wzięcie czegoś na mocy umowy leasingu konsumenckiego. Jeśli chodzi jednak o przedsiębiorców to każdego roku branża leasingowa notuje rekordy i coraz bardziej poszerza portfel leasingowy. Dlatego też szukając finansowania warto pochylić się nad tą propozycją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

thirteen + 15 =