Leasing samochodów w opiniach klientów

Samochód osobowy służbowy

Prowadzę działalność jednoosobową, dlatego zajmuję się pozyskiwaniem klientów, kontaktami z nimi, a także realizacją zleceń. To spowodowało, że niezbędne było pozyskanie samochodu firmowego. Wcześniej do klientów jeździłem używając komunikacji miejskiej, co sprawiało, że podróże były niekoniecznie przyjemne, a także dość powolne. Wiele razy nie mogłem dojechać tam, gdzie chciałem i musiałem ratować się wędrówką pieszą. Dlatego też zdecydowałem się na pozyskanie auta w leasing. Zachęciły mnie korzystne warunki, możliwość wyboru auta dokładnie takiego, jak chciałem i dobre opinie znajomych, którzy też takie rozwiązanie zastosowali. Właśnie minęły trzy lata od podpisania umowy i nie mam żadnych problemów z firmą leasingową, raty spłacam terminowo i jestem zadowolony.

Auto dla kuriera

Prowadząc działalność kurierską auto jest absolutnie niezbędne. Do tej pory paczki rozwoziłem moim samochodem kombi jednak nie było ono zbyt leasing samochodówpakowne i ograniczało znacząco ilość paczek, które mogłem zabrać na jeden kurs. Dlatego też postanowiłem pozyskać nowe auto. Postawiłem na leasing. Dzięki temu pozyskałem samochód dostawczy na korzystnych warunkach i w ratach, które będę mógł bez żadnych problemów spłacać każdego miesiąca. Dzięki temu, że mogę przetransportować dziennie większą ilość paczek, więcej zarabiam. Jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się na ten krok i mogę polecić to samo również innym kurierom, którzy chcą nabyć specjalne pojazdy do przewozu przesyłek.

Auto do przewozu osób

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w przewozie osób. Chcieliśmy powiększyć liczbę naszych pojazdów i długo szukaliśmy odpowiedniego rozwiązania. W końcu wybór padł na leasing. Wybrany w opcji operacyjnej pozwolił nam na wpisanie w koszty uzyskania przychodu rat leasingowych i opłaty wstępnej. Co więcej nie musieliśmy martwić się jednorazową, wysoką opłatą podatku VAT, ponieważ on także rozłożony został na raty. Dzięki temu bez narażania firmy na utratę płynności finansowej mogliśmy pozyskać najwyższej jakości pojazd do przewozu osób. Dzięki temu mogliśmy zaoferować swoje usługi jeszcze większej liczbie klientów. Po zakończeniu umowy planujemy wykup leasingowanego obecnie przedmiotu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

one + 11 =